Jadalnia

Naszym Gościom proponujemy śniadania i kolacje w formie bogatego bufetu szwedzkiego oraz serwowane obiady. Współpraca z najlepszymi regionalnymi dostawcami pozwala nam zapewnić Państwu między innymi pyszne wędliny czy świeże pieczywo. Warzywa i owoce w znacznej części pochodzą z naszego ogrodu, co gwarantuje, że na talerzu otrzymujecie Państwo posiłki najwyższej jakości. Codziennie proponujemy coś pysznego.

Wiaty grillowe

Na terenie Centrum znajdują się dwie wiaty grillowe. Serdecznie polecamy grupom przebywającym u nas, spędzenie jednego z wieczorów na świeżym powietrzu (niezależnie od pory roku) delektując się pysznymi regionalnymi potrawami serwowanymi przez naszych kucharzy.

Sala weselna

Polecamy się do organizacji tego wyjątkowego dnia w życiu każdego człowieka. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje usługę na najwyższym poziomie. Nie posiadamy gotowych "zestawów", zawsze wszystko dokładnie omawiamy z przyszłą Parą Młodą. Zapraszamy do spotkania, na którym będziemy mieli możliwość odpowiedzenia na wszystkie pojawiające się pytania.
Organizujemy

Specjalizujemy się w organizowaniu imprez okolicznościowych: uroczystości rodzinnych, wesel, przyjęć ślubnych, komunii, imprez integracyjnych, imprez firmowych, obozów sportowych, grillowania, itp.

Nie działamy według utartych schematów. Dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę, a sprawny zespół pracowników dba o to aby każda impreza zakończyła się sukcesem, a wszystko w miłej, przyjaznej atmosferze, wśród gęstych lasów, pięknych gór, u źródeł Olzy i Wisły. Ceny imprez integracyjnych, wesel, wycieczek, zielonych szkół, kolonii ustalane są indywidualnie.