O Halniaku


Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe „Halniak” to niejedynie dom wczasowy
czy ośrodek wypoczynkowy.

To miejsce o bogatej ofercie, świadczące kompleksowe usługi organizacji pobytu grup zorganizowanych i Gości indywidualnych. Oferujemy naszym Gościom nie tylko komfortowe noclegi w otoczeniu gór Beskidu Śląskiego czy domową kuchnię bazującą na świeżych produktach i zamiłowaniu do jedzenia, ale również pomoc w zaplanowaniu pobytu i rezerwacji atrakcji i dodatkowych usług. A to wszystko w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, bo właśnie rodzina stanowi bazę/trzon/fundament naszej działalności.

Poznaj nas i nasze Centrum!

Spotkajmy się w Istebnej!

 

Pokoje


Nasze Centrum oferuje Państwu 43 pokoje
(2-, 3-, 4- i 5-osobowe) rozmieszczone w czterech pawilonach.
Jednocześnie możemy przyjąć do 150 osób.

Każdy pokój posiada wygodne łóżka jednoosobowe, stolik, krzesła, szafę i szafki oraz łazienkę z prysznicem. Część pokoi posiada balkony. Oferujemy bezpłatny parking, również dla autokarów

Jedzenie


Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Halniak to gwarancja pysznego domowego jedzenia.

Znaczna część warzyw, owoców i ziół pochodzi z naszego ogródka. Ponadto zaopatrujemy się u lokalnych dostawców, dla których jakość też jest priorytetem. Śniadania i kolacje serwujemy Państwu w formie bufetu, obiady podajemy do stolika.

Imprezy


Chętnie zorganizujemy także dla Państwa imprezy okolicznościowe.

Urodziny, chrzest czy komunia powinny mieć wyjątkową oprawę. U nas, na swoją uroczystość, możecie wybrać jedną z trzech sal. Menu ustalamy wspólnie podczas spotkania.

Pobierz przykładowe menu

 

Wiata i Koliba


Na terenie Centrum znajdują się także wiata grillowa i koliba góralska.

Serdecznie polecamy grupom przebywającym u nas, spędzenie jednego z wieczorów na świeżym powietrzu (niezależnie od pory roku) delektując się pysznymi regionalnymi potrawami serwowanymi przez naszych kucharzy.

Nie działamy według
utartych schematów.

Dla każdego Gościa tworzymy indywidualną ofertę, a sprawny zespół pracowników dba o to aby każda impreza zakończyła się sukcesem, a wszystko w miłej, przyjaznej atmosferze, wśród gęstych lasów, pięknych gór, u źródeł Olzy i Wisły.

 

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić