Warsztaty


Dla lubiących zdobywać nowe umiejętności i tworzyć coś swojego przygotowaliśmy bogatą ofertę warsztatów prowadzonych przez doświadczonych instruktorów

Warsztaty robienia pizzy – choć w kwestii dodatków pizza budzi pewne spory, to jedno jest pewne wszyscy uwielbiamy pizzę, a tą przygotowaną własnoręcznie z ulubionymi składnikami…. Ah i od razu człowiek głodny :) Warsztaty składają się z trzech części – pierwsza to film przedstawiający historię tego włoskiego dania i sposób powstawania ciasta. Druga część to „produkcja właściwa” - z otrzymany kawałek ciasta należy uformować w pożądany kształt i uzupełnić go o preferowane składniki – dostępne są m.in. mozzarella, szynka, salami, kukurydza, cebula, świeża bazylia, ananas, papryka, pieczarki. Następnie po przerwie na pieczenie pysznych tworów, czas na trzecią i prawdopodobnie najlepszą część warsztatów – degustację, oczywiście uzupełnioną o kubeczek Coca-Coli.

Warsztaty robienia lizaków – kolorowe, zakręcone, w różnych kształtach… Lizaki! Kto ich nie lubi? Jeśli zawsze wydawało Wam się, że zrobienie lizaków to baaardzo trudne zajęcie, udowodnimy, że się myliliście :) Pracujemy na profesjonalnych produktach, więc po przygotowaniu lizaków i ich wyschnięciu można je zjeść lub zabrać do domu jako oryginalną pamiątkę z wycieczki do Istebnej.

Warsztaty tradycyjnego ubijania masła – pamiętacie opowieści dziadków, jak to dawniej każdy sam robił masło? Dziś już mało kto się tym zajmuje. Chcąc ocalić tę tradycję od zapomnienia zachęcamy do udziału w warsztatach tradycyjnego ubijania masła. Dowiecie się „jak to kiedyś bywało” oraz z prawdziwej śmietany przygotujecie wyjątkowe masło. Degustacja oraz opowieści rodowitej góralki w pakiecie ;)

Warsztaty tworzenia koronek koniakowskich – region Trójwsi Beskidzkiej słynie z koronek koniakowskich. Oferujemy fantastyczne spotkanie z prawdziwą koronczarką, która nie tylko wprowadzi Was w świat „heklowania”, ale jednocześnie z dużą dozą humoru opowie o historii i tradycji istebniańskich ziem.

Warsztaty robienia zwierzątek z siana - macie ochotę na samodzielne wykonanie zabawki i pamiątki w jednym? Idealnym rozwiązaniem są warsztaty robienia zwierzątek z siana. Świetna zabawa i nowe umiejętności gwarantowane. A jaka satysfakcja z takiego eko-zwierzątka w 100% handmade :)

Usługa dodatkowa płatna.

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić